Подарунки з Італії

Гаряча Італія є одним з найбажаніших туристичних місць на карті. Сонце, вишукана кухня, пам’ятки і непристойно красиві італійці та італійки спокушають і запрошують Вас відвідати одну з найкрасивіших країн у Європі. І коли навіть найкращий тур добігає кінця, варто привести додому деякі спогади у вигляді сувенірів і покупок. Отже, тема нашої сьогоднішньої статті – Шопінг в Римі.

Вино і сир

Що привезти з Італії? Жінки, мабуть, щасливі були б привезти з собою якогось красивого італійського футболіста, а чоловіки – красуню типу Моніки Белуччі. Але … Тим не менш, Ви можете отримати ряд інших речей, які ще довго будуть приносити користь і, потрапляючи на очі, викликати спогади.

Італія славиться своїми винами, так що перше, що ви повинні купити там – мініатюрні пляшки цього благородного напою. Вони можуть бути випиті після повернення додому, подаровані кому-небудь з близьких, або використовуватися для декоративних цілей. Італія також вважається скарбницею сирів і пасти. Якщо ви купите ці продукти перед вильотом, то зможете дома згадувати про чарівні італійські ресторани, а також приємно дивувати друзів вишуканими стравами. Італія, однак, це не просто кухня, але й країна, багата цікавими пам’ятками.

Мініатюри, дизайнерські предмети і гаджети

Залежно від того, в якому регіоні Ви відпочивали, Ви можете придбати мініатюру пам’ятника чи якоїсь будівлі, або ж конкретний виріб характерний лише для цієї місцевості, такий як венеціанська маска, італійське мереживо, кольорове скло або кераміка.

Для людей із товстими гаманцями Італія підготувала пропозицію у вигляді великих будинків моди. Prada, Gucci, Armani – бренди добре відомі і шановані в світі. Так що, Ви можете повернутися на батьківщину в новому красивому платті або костюмі від Армані, що, по-перше – буде служити довго і вірно, по-друге – неодмінно здивує Ваших друзів та знайомих, і по-третє – навіюватиме приємні спогади про Вашу подорож.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *