Оренда квартир: що краще? Центр чи околиця?

Це дуже цікаве питання. Думки на цю тему у всіх різні. Більшість людей віддає перевагу квартирам максимально близько до району мети свого приїзду, найчастіше цьому правилу відповідають квартири на добу розташовані в центрі міста, саме тут розташовані всі центральні установи, офісні, торгові та виставкові центри.

В цілому можна сказати що, квартири в центрі насамперед привабливі своєю транспортною доступністю. Але при цьому вони мають і ряд недоліків, а саме: як правило дороги в центрі міста сильно завантажені і рух на особистому автомобілі або таксі утруднено; щільна забудова ускладнює паркування автотранспорту як в денний так і у вечірній час; загальновідома проблема нестачі в центрі міста продуктових магазинів (іноді їх просто немає поруч взагалі); і звичайно саме головне-квартира в центрі коштує дорожче, ніж на околицях.

До переваг оренди квартири на околицях міста можна віднести: близьке розташування до автомобільних магістралей; на периферії міста більше новобудов з квартирами поліпшеного планування і в таких будинках часом однокімнатні квартири можуть бути за площею більше навіть двокімнатних квартир в центрі; ціни на квартири дешевші (на цьому сайті можете порівняти і замовити квартиру будь-якого класу для себе заздалегідь), в той час, як якість ремонту за ті ж гроші значно вище; у спальних районах зазвичай не буває проблем з продуктовими магазинами, і в кроковій доступності від будинку може знаходиться відразу кілька супермаркетів, це дуже вагомий аргумент «за», коли квартира знімається на тривалий термін.

Короткострокова оренда квартири хороша тим, що ви живете в квартирі, з кухнею, туалетом, ванною кімнатою і балконом, а не сидите в готельному номері.

Вибирати вам! Успіху в ваших справах!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *