Особливі знаки уваги

Всі батьки люблять своїх дітей, однак далеко не всі з них демонструють це, вважаючи, що щоденна турбота і так являється переконливим доказом батьківських почуттів. Дітям же, цього мало. Щоб повірити в то, що вони дійсно любимі, малюкам необхідні особливі знаки уваги.

Скажімо, покладіть ранком в кишеню куртки дитини, перед тим як відправляти її в школу, цукерку, завернути в записку з приємними побажаннями типу: “Мама тебе любить. Веди себе добре!” І не сумнівайтесь, що дитина побачивши сюрприз буде щасливою і обов’язково постарається виконати Вашу просьбу. Адже кожному хочеться виправдати очікування тих, хто їх любить.

Ми нерідко влаштовуємо дочці і сину приємні сюрпризи. Можемо покласти їм в сумки по невеликій шоколадці, серед тижня сходити всією сім’єю в кафе, в кіно або просто на прогулянку туди, куди вирішають діти. Інколи будуємо в залі шатер із стільців і одіял, забираємся туди всі разом і читаємо цікаву книгу під світлом настільної лампи, розповідаєм історії, переглядаєм фотографії. Це робить нашу взаємну сімейну любов і прив’язаність очевидною, згуртовує нас. І, впевнений, коли діти виростуть, вони збережуть до нас, батьків, тепле відношення.

Григорій

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *