Як підготувати взуття до ожеледиці?

Зима – це крім морозу, снігу і катання на лижах ще й ожеледь, яка доставляє чимало незручностей, особливо жінкам та дівчатам. Балансувати на слизьких дорогах завжди важко, особливо на підборах. Поламати ноги і руки – це не райдужна перспектива. Отже варто подбати про свою безпеку на льоді.

Розповімо про кілька варіантів, що допоможуть зробити ваше взуття трохи стійкішим.

Самий легкий і швидкий спосіб зробити взуття більш стійким до ковзання – це наклеїти на підошву лейкопластир. Заклеювати всю підошву немає потреби. Наклейте невеликі шматочки пластиру на область під пальцями і там де знаходиться п’ята. Щоб такий лайфхак був менш подібним, можете зафарбувати пластир маркером відповідного до підошви кольору.

Ще один елементарний спосіб – це натерти підошву сирою картоплею. Якщо використовувати продукти вам шкода, скористайтеся побутовими предметами. Нанесіть на підошву клей момент і присипте його піском.

Підошва зимового взуття повинна бути з “протектором”. Якщо ж ви купили модельне взуття з гладкою підошвою, то все ж рекомендуємо вам трохи її зіпсувати. Можете використовувати для цього тертку або звичайний цвях.

До речі якщо ви не хочете нічого робити зі своїм взуттям самостійно, то завжди можете скористатися послугами майстерень з ремонту взуття. В інакшому випадку, Вам, щонайменше, прийдеться готуватись до синців на п’ятій точці ). Адже взуття готового до ожеледиці прямо з полички магазину є вкрай мало.

Накладки на взуття проти ковзання nakladky_proty_vzuttya_2

Крім перерахованих вище способів підготовки взуття до ожеледиці, існує також можливість придбати спеціальні накладки на взуття проти ковзання. В останні роки роки їх з’явилось досить багато і самих різних модифікацій. Якщо Вас не лякають додаткові витрати, то варто такими накладками обзавестись, а знайти їх можна, зазвичай у магазинах товарів для активного відпочинку, зимової рибалки, зимового полювання, чи зимових видів спорту.

Як би Ви не готували своє взуття до ожеледиці, надзвичайно важливо правильно по льоді ходити: неспішно, дрібними кроками і вийнявши руки з кишень.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *