Масаж обличчя – чудовий спосіб догляду за зовнішністю

Масаж обличчя – невід’ємна частина догляду за шкірою обличчя. Завдяки його застосуванню, можна нормалізувати обмінні процеси і поліпшити кровообіг, полегшити виведення шлаків. Масаж полегшує дихання шкіри, запобігає застою, зміцнює м’язи і тканини, за рахунок цього шкіра довгий час залишається еластичною, гладкою і молодою.

Ви можете зробити масаж обличчя своїми силами, або скористатися послугами професійних косметологів. Проте слід розуміти, що на досягнення результату впливають численні фактори: тип шкіри, використовувані рухи, а також засоби, які застосовуються в процесі масажу.

Якщо ви прийшли у салон, майстер підбере потрібні косметичні засоби на основі типу шкіри і виду масажу. Власникам жирної шкіри пропонується антисептична присипка, гель, або масажна емульсія. Якщо шкіра суха, то використовується масло на травах. Для нормальної шкіри можна використовувати різні препарати.

Всього виділяють 3 основних різновиди масажу обличчя, але найпоширеніший з них «класичний».

Класичний масаж обличчя – розтирання і поглажування. При цьому виді масажу застосовується масажне масло, або крем. Даний масаж використовується в тих випадках, коли у людини в’яла і зневоднена шкіра, є зморшки і невеликі рубчики.

Є ще щипковий масаж. Він проводиться щипками, погладжуваннями, вібрацією, розминкою. Даний вид масажу стане прекрасним вибором, якщо у Вас на обличчі є інфільтрати, рубці, а також плями від вугрової висипки, або наявність товстого епідермісу. Щипковий масаж стане прекрасним вибором, якщо проводилася гігієнічна чистка шкіри.

Для масажу обличчя потрібно не більше 20 хв. часу. Час масажу варіюється в залежності від товщини шкіри.

Не економ на собі і завжди пробуй нові методи! Краси тобі та успіхів у всьому!

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *