Трохи про прикраси: правила вибору золотих підвісок

Імпровізувати і експериментувати при створенні повсякденного, ділового та вечірнього образу – це головне правило, яким керуються сучасні жінки, які бажають підкреслити свій характер та індивідуальність. Імпровізація і експерименти стосуються не тільки підбору помітного вигляду, але і ювелірних прикрас, які виступають невід’ємною частиною будь-якого з образів.

Все-таки, яким би суворим або вільним не був би наряд, універсальними прикрасами завжди були і будуть підвіски, виконані з благородних металів. Модні золоті підвіски з діамантами та іншими каменями представлені широким асортиментом – у вигляді різних геометричних фігур, виконані з квітковими мотивам, класичні зі строгими правильними лініями, можуть мати різні декоративні вставки з дорогоцінного каміння. Все це сприяє легкому вибору таких ювелірних прикрас.

Єдине: їх необхідно вміло підбирати.

До універсальних золотих підвісок належать невеликі за розмірами вироби: іменні (перша літера імені), по знаку Зодіаку (місяця або року), нескладні геометричні фігури. Такі вироби можуть бути виконані з цільного золота або прикрашені дорогоцінними каменями: фіанітом, топазом, рубіном, смарагдом і бюджетним цирконієм. Вони підходять дівчатам і жінкам незалежно від віку та створюваного образу.

Молодим дівчатам і жінкам варто дивитися в бік підвісок у вигляді квіткових мотивів як більш романтичних, серед яких користуються попитом різні метелики, сердечка. Суцільнолиті або доповнені недорогим цирконієм, універсальним фіанітом або топазом такі підвіски відмінно підійдуть під будь-який наряд.

Масивні підвіски у вигляді геометричних фігур, пелюсток і троянд прикрасять жінку старшого віку. Вироби зі вставками з рубіна, смарагду і діамантів як можна краще підкреслять важливий статус і досвід. При цьому підвіски варто вибирати з червоного або жовтого золота для вечірнього образу, а білого – для повсякденного.

Для маленьких модниць гарним подарунком будуть золоті підвіски у вигляді ангелів, милих звіряток і фруктів. Вибирати прикраси з каменями або ні – рішення вже самих батьків. У будь-якому разі, на сьогоднішній день обмежень у виборі ювелірних прикрас немає, тут необхідна тільки хороша фантазія і творче бачення стиліста.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *