Як недорого, але стильно одягтися?

Мода постійно змінюється, але це не означає, що ми повинні сліпо слідувати тенденціям. Сьогодні можна виділити принаймні 10 напрямків у стилі, що завжди будуть актуальними. Саме тому можна постійно змінювати свій гардероб не на шкоду власному гаманцю – просто відкладайте речі, які зараз не в моді на далекі полиці, а пізніше Ви знову зможете їх одягнути доповнивши чимось свіженьким.

Одне з правил доброго і стильного гардеробу за малі гроші полягає в тому, щоб максимально довго носити куплений одяг. Це не означає, що його потрібно заношувати або постійно ходити в одному і тому ж. Просто можна купувати якісні фірмові речі, носити їх, а потім відкладати – Ви відпочинете морально від них, а через деякий час зможете знову дістати светри, джинси, спідниці та сорочки і з задоволенням носити їх, доповнивши новими аксесуарами і взуттям. У цьому і полягає весь секрет стилю і економії на одязі.

Отже, тепер докладніше.

Мало, але якісно

Купуйте якісний одяг. Краще купити одну сукню замість п’яти, але вона прослужить дійсно довго. Можна почати практикувати індивідуальне пошиття одягу. Такий варіант дійсно дорогий, але зшита доброю кравчинею сукня буде служити вам не один сезон. Ще один варіант – купити стильний джемпер. Окрім гарного вигляду, це досить універсальна річ, яку можна використати в найрізноманітніших ситуаціях…

Жіночий джемпер

Крім цього, з такими речами добре експериментувати, Ви платите за той дизайн, який ви хочете мати, а не той, який нав’язується магазинами готового одягу. Зшитий по вашій фігурі одяг також набагато краще сидить, а це ще один плюс до вашого іміджу стильної людини.

Бережемо одяг

Візьміть за правило 10 разів подумати перш ніж викинути або віддати набридлу річ. Те, що зараз Вам набридло або просто не має з чим носити, можете відкласти. Через деякий час напевно знайдуться речі, які можна комбінувати.

Краще всього працює правило ділити гардероб на зимовий і літній. Тоді за період зими або літа Ви морально відпочиваєте від речей іншого сезону і вони здаються вам практично новими, а значить зникає спокуса швидше щось купити в магазині одягу.

Освіжаємо, а не міняємо

Візьміть за правило кожен місяць купувати нову річ для основного гардеробу + аксесуар. Краще всього купувати сукні, джинси або штани і верх. З аксесуарів зверніть увагу на пояси, рукавички, шарфи. Прикраси тут стоять на останньому місці.
Якщо ви обмежені в бюджеті, то краще не купувати біжутерію, а витрачати гроші на одяг.

Взуття

Хороша пара взуття коштує дорого, але ми не радимо вам на ній економити. Можна економити на одязі на зразок футболок, штанів або джинсів. А от взуття повинне бути якісним і зручним. Це важливо як для стилю, так і для здоров’я.

Пара шкіряних чобіт краще, ніж кілька пар взуття зі шкірозамінника. Пам’ятайте, що гарні чобітки також можуть носитися дуже довго.

Це основні поради щодо формування стильного, але не дуже дорогого гардеробу.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *