Стань популярним блогером – це стильно

Ти знаєш геть усе і живеш світом кіно, літератури, розведенням кімнатних рослин, кулінарії чи ще чимось? Любиш висловлювати свої думки в оригінальному стилі? Тоді ти цілком зможеш освоїти нову професію – блогер. До того ж, це стильно! Але справжній успіх для блогера – це визнання. Що потрібно для того, щоб стати популярним блогером?

Для початку потрібно завести блог. Зробити це можна на безлічі платформ, починаючи від всім відомого Livejournal, liveinternet і багатьох інших.

Перед тим, як реєструватися, добре подумай, про що ти будеш писати. Тематика повинна бути чітко сформульована, щоб відвідувачі чітко знали, чим ти найбільше захоплена і в чому краще розбираєшся. Це може бути кіно, мистецтво, мода, музика – що завгодно, але конкретно сформульоване. Якщо вибрати багато тематик відразу, буде складно утримувати постійну аудиторію.

Після того, як ти зареєструвалася, постійно оновлюй свій блог. Нові записи повинні з’являтися щонайменше тричі на день – тоді блог буде живим. Регулярність – головна риса будь-якого топ-блогера. Щоб залучати аудиторію до своїх записів і набувати популярність, слід залучати до себе нових людей, рекламувати себе в інтернеті. Способів це зробити безліч, але швидше за все буде зареєструватися в популярних соціальних мережах, вказати особисту інформацію, адресу свого блогу, і розпочати ведення групи з обраної тематики, або активно брати участь у створених. Наприклад, для кіноманок підійде група обговорення останнього популярного фільму, для просування музичного блогу – група підтримки твоєї улюбленої співачки і так далі. У таких групах можна залучити до себе увагу, а увага до твоєї сторінки в соціальній мережі – це люди, які перейдуть почитати твій блог і додадуть його в закладки.

Щоб підтримувати інтерес публіки до своєї діяльності є ще один потужний інструмент – анонси майбутніх статей або розсилка щотижневих оновлень блогу. Додатково залучити відвідувачів може реєстрація в каталогах блогерів. Якщо ви будете постійно вести блог в цікавому стилі, з цікавим для читача змістом і активно брати участь в обговоренні зі своєю аудиторією – успіх забезпечений!

Крім, власне, своєї популярності і задоволення певних потреб, популярний блог може приносити досить солідний дохід у Ваш сімейний бюджет. Більше, того, топові блогери заробляють на своє існування лише за допомогою своїх блогів, і слід сказати, що суми можуть бути досить і досить солідними. Ведення блогу для них і є роботою.

Якщо, Вас цікавить блогосфера, та те як можна заробити в інернеті, або можливо Ви вже маєте блог, обов’язково відписуйте в коментарях…

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *