Вісім кроків для підвищення своєї самооцінки

Ні для кого не секрет, що впевненість в собі – запорука успіху. Невпевнена людина в принципі не може нічого досягти, оскільки постійно сумнівається, вагається. Боїться, що її не сприймуть, неправильно зрозуміють. Через це і не робить жодних кроків для того, щоб домогтися успіху. Якщо ви розумієте, що вам не вистачає впевненості в собі, ми вам розповімо, як це виправити.

1.Запишіть всі свої досягнення на листку. А також всі свої позитивні сторони. Досить бачити в собі тільки погане! Не варто зменшувати своїх переваг – будьте з собою чесні!

2.Похваліть себе. Це не протиприродно, а цілком нормально. Ви насправді гідні похвали, так що не варто на неї скупитися. Похваліть себе за все те хороше, що ви зробили, чого добилися.

3.Заведіть щоденник успіхів. Кожен день записуйте туди принаймні по одній добрій справі, зусиллю над собою, яке ви зробили для цього.

4.Хваліть оточуючих. Не соромтеся робити компліменти. Якщо вам дійсно подобається зачіска вашої колеги, що поганого в тому, що ви скажете їй про це?

5.Проявляйте ініціативу. Не бійтеся пропонувати свої ідеї. Навіть якщо трапиться так, що їх не візьмуть до уваги, ви будете мати досвід! Та й хто не робив помилок на шляху до успіху? Головне – не боятися їх здійснювати.

6.Займітесь спортом. Якщо потрібно, змініть гардероб. Так, коли ви будете виглядати ідеально, станете ловити на собі захоплені погляди оточуючих, ваша самооцінка підніметься автоматично!

7.Коли вас долають думки про невдачі, проганяйте їх геть і перемикайтеся на думки про щось позитивне, світле і приємне. Пам’ятайте, ми те, що ми думаємо і одним з найпротіших, але одночасно і найефективніших секретів успіху є  візуалізація бажань.

8. Посміхайтесь. Ранок варто починати з посмішки. А потім – продовжувати посміхатися оточуючим. Ви здивуєтеся, наскільки більш позитивним стане навколишній світ!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *