Як зберегти жіночність у нашому важкому ритмі

Сучасний ритм життя безжалісний і може звалити з ніг навіть сильного чоловіка. Що вже тут говорити про жінок. Невже можна залишатися красивою, ніжною і зовсім не втратити жіночності в такому ритмі? Звичайно ж, можна.

Насамперед потрібно не забувати про свою прекрасну гендерну приналежність. Бути жінкою прекрасно, але що потрібно робити, щоб виглядати більш жіночно? Як зберегти ніжність і красу, щоб не стати безликою, чоловікоподібною або взагалі невизначеної статі?

Згадайте, коли Ви відчували себе щасливою жінкою. Які тоді фарби радували, який був одяг, їжа, події. Потрібно спробувати пригадати ті події в найменших деталях і постаратися відтворити минуле в сьогоденні.

Бути жіночною можна і потрібно в будь-якому віці. Навіть якщо вам далеко за 30, 50 та 70. Тільки треба не переставати любити себе і берегти у душі ту вісімнадцятирічну дівчину, якою Ви були. Балуйте себе хоч іноді. Купуйте одяг, який подобається, парфумерію, косметику, аксесуари. Не треба виправдовувати себе, що часу на все це немає. Варто тільки захотіти – і час знайдеться.

Доглядайте за своїм обличчям, руками, тілом. Якщо Ви забуваєте про них, чому вони повинні пам’ятати про вас? Не зробите маски – дуже скоро побачите, як шкіра «прикрашається» глибокими зморшками. Не потрібно займатися спортом? Але ж проблеми з кістками, хребтом, жирові відкладення – це не те, чим можна пишатися.

Жінці природою дано більше можливостей, ніж чоловікові. Слабкій статі дуже йде ніжність і граціозність. Вони ніколи не бувають зайвими, навіть якщо ви займаєтеся боксом або важкою атлетикою.

Танцюйте завжди, при будь-якому можливому випадку. Давно помічено, що танці омолоджують, підкреслюють жіночність, тренують і, звичайно ж, радують. Коли людина танцює? Коли їй добре і вона щаслива. Щаслива жінка завжди виділяється з натовпу. Жіночність – це одна з сходинок до щастя.

Не переставайте любити себе. Плекайте, радійте життю тому, що ви Жінка, дякуйте кожному новому дню, не забувайте дивитися на зірки, любіть, намагайтеся не бути надто серйозною. Навіть наодинці з собою будьте Жінкою з великої літери.

Справжня жінка вміє бути дуже сильною, при цьому не втрачати красу і жіночність. Це не так складно, як здається. Головне – мати бажання, і тоді все вийде!

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *