Як змінити імідж – практичні поради

Імідж – це слово асоціюється у нас з респектабельністю, можливістю створення позитивного впливу на співрозмовника, а також, що важливо, цілісністю зовнішнього і внутрішнього настрою.

Невпевненість від того, що ти бачиш у дзеркалі, підштовхує до думок про зміни. Саме зміни у власному іміджі – це те, що може зробити тебе не тільки щасливішою, але і знайти більш престижну роботу, бо так ти зможеш позбавитися від невпевненості в собі.

Як змінити імідж

Але пошуки образу можуть затягнутися не на один день. Не варто сподіватися на те, що проста зміна стрижки здатна кардинально щось змінити (хоча буває і таке). Найчастіше для змін в іміджі знадобитися не один день і не одна консультація фахівця. Чому я кажу про спеціалістів, хіба не можна все зробити самій?

Можна звичайно, якщо ти не цінуєш свого часу дорожче грошей.

Була в мене знайома, яка вирішила, що зміна перукаря допоможе змінити не тільки зовнішній вигляд, але і життя в цілому. Всі вмовляння, що такі думки і припущення безпідставні не мали ніякої сили. Іноді, ми жінки, відрізняємося нерозумною впертістю.

Коли стало ясно, що доводи тут не допоможуть, ми вирішили подивитися на результат експерименту, а не втручатися в його хід. Вона знайшла перукаря, змінила колір волосся і стрижку на ту, яку хотіла… Результат не змусив себе довго чекати: всі зміни призвели лише до плачевних результатів.

Перукар, якого вона вибрала не став вдаватися в пояснення або говорити свою думку з приводу її рішення – зробив так як вона хотіла, мовчки. Я не стану говорити про критику, яку їй довелося зносити переносити кілька днів, поки вона не змінила колір волосся, як і про її самопочуття при розумінні того, що зауваження на її адресу не позбавлені здорового глузду.

Тому, якщо ти не хочеш нашкодити власними руками самій собі, знайди хорошого стиліста, нехай краще він допоможе тобі грамотно підійти до зміни іміджу. Такі фахівці допоможуть тобі не тільки правильно підібрати стрижку, але підійдуть до твого нового образу кардинально, з підбором правильного макіяжу і гардеробу.

Витрати, які тобі доведеться при цьому понести, варті того результату, який ти отримаєш. Більше того, витрати разові. Адже імідж і мода різні речі. Дотримуватися моди складно і не потрібно (не все, що модно, красиво і підійде тобі), а підтримання іміджу допоможе тобі в майбутньому суттєво заощаджувати сімейний бюджет, так як ти більше ніколи не будеш шалено гнатися за модою, і при цьому виглядатимеш так, що інші позеленіють від заздрощів.

Будь чарівною!

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *