Десять порад від Джуд Міллер для жінок що бажають розбагатіти

Як повинні поводитися працюючі жінки, щоб досягти успіху в бізнесі і стати мільйонерами? Свої рекомендації на цей рахунок дає відомий психолог доктор Джуд Міллер Беркер, автор книги “Загадка мільйонерів: як працюючі жінки ставали багатими, і як Вам цього добитися”.

Порада 1. Створюйте свій капітал і керуйте їм

Визначте свої цілі, активно збирайте і керуйте грошима, витрачайте їх строго за потребами. Якщо ви вирішили створити власний бізнес і стати мільйонером, то напишіть добре обгрунтований бізнес-план, а якщо Ви не зможете виконати намічені цілі, перегляньте стратегію і виберіть нові напрямки.

Порада 2. Не дивуйтеся упередженням і дискримінації

Сьогодні подібні упередження проти жінок у бізнесі поширені набагато менше, ніж кілька десятків років тому, але вони все ще трапляються. Подбайте заздалегідь про те, щоб не відповідати стереотипам. Не ведіть себе, так як від Вас очікують чоловіки. Працюйте важко, заслужіть повагу і перевершіть інших, щоб здобути перемогу.

Порада 3. Баланс між роботою та сім’єю

Виберіть собі партнера або чоловіка, який згоден активно ділити з вами обов’язки по дому і по вихованню дітей. Якщо ваш чоловік буде дотримуватися традиційної моделі, при якій всім цим займається дружина, то на бізнес у Вас просто не залишиться часу.

Порада 4. Станьте справжнім лідером

Перш ніж завоювати лідерські позиції і стати мільйонером, Ви повинні знати свої сили і свої слабкості. Це знання дасть вам впевненість і здатність перевершити інших. Проявляйте жорсткість і співчуття – сучасний стиль керівництва вимагає цього.

Порада 5. Статньте менш чутливою

Візьміть під контроль все, що, на вашу думку, викликає стрес, навчіться виражати свої потреби й почуття, не відчуваючи провини. Це допоможе вам у спілкуванні з людьми, які підтримають вас на обраному напрямку.

Порада 6. Створіть коло спілкування

Спілкуйтеся з людьми – чоловіками і жінками – які викликають у вас радість, з якими вам приємно. Це натуральна дружба, заснована на чесності та відданості, може допомогти і в бізнесі.

Порада 7. Знайдіть наставника

Дуже корисно вчитися в інших людей, які змогли досягти успіху в тій справі, що вибрали Ви. Наставників можна знайти як у своїй компанії, так і в інший організації або серед родичів.

Порада 8. Станьте товариською

Успіх у бізнесі вимагає уміння переконувати людей погоджуватися з тим, що Ви їм пропонуєте. Зосередьтеся на розвитку цих навичок. Можна почитати відповідну літературу, але ніщо не замінить Вам особистий досвід – ходіть на ділові переговори частіше, дивіться, як працюють інші люди, але виробляйте свій власний стиль.

Порада 9. Працюйте як мільйонер

Мільйонери, як правило, сфокусовані, добре організовані, вони вміють ладнати з усіма, спілкуватися, володіють великим досвідом управління, знають свій бізнес від самих низів і до самого верху, це справжні експерти в цій галузі. Тому і Ви повинні вибрати ту справу, що породжує у Вас пристрасть. Робота, що не приносить задоволення, не дасть Вам досягти успіху.

Порада 10. Визначте свою особистість

Будьте самі собою, але постарайтеся в своєму характері розвинути риси, які збільшують шанси досягти успіху в бізнесі. Це концентрація, поступливість, відкритість і екстравертність. Зайві, що заважають риси характеру, на зразок дратівливості або невротизму зведіть до мінімуму.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *