6 найбільш незвичних готелів світу

Conrad Maldives Rangali Island Hotel (Мальдіви)

Розпочнемо наш огляд з готелю Conrad Maldives Rangali Island Hotel, що на Мальдівах. Його незвичайність полягає в тому, що деякі номери цього готелю знаходяться під водою. Причому, люди, що живуть там, можуть по максимуму милуватися красою підводного світу, адже замість глухих стін в їх кімнатах – скло. Це єдиний готель, де можна милуватися зграйками різнокольорових риб у себе над головою, лежачи в ліжку. У ресторані готелю водні мешканці підпливають прямо до столиків, допитливо зазираючи всередину, щоб дізнатися, що нині подали до обіду.

Palacio de Sal

Готель Palacio de Sal (Уюні, Болівія)

Унікальність цього готелю в тому, що він повністю побудований з солі. Стіни, стеля, меблі, скульптури, – абсолютно все виготовлено з солі. Готель побудовано в 2007 році, а для його будівництва використано понад мільйон соляних блоків. Відвідувачам і проживаючим в готелі Palacio de Sal, потрібно дотримуватися кількох очевидних правил, а семе, – не облизувати стіни і акуратно, дбайливо ставитися до меблів, скульптур та інших пердметів.

Icehotel

Готель Icehotel (Юккас’ярві, Швеція)

У Юккас’ярві, маленькому містечку що знаходиться 200 км на північ від полярного кола, розташований Icehotel – готель побудований з льоду. Icehotel – один з найбільш «теплих» крижаних готелів, температура всередині готелю, як правило, не нижче 5-8 градусів за Цельсієм.

Marques de Riscal

Marques de Riscal (Іспанія)

Цей готель побудований на території однієї з найстаріших виноробень Marques de Riscal. Знаходиться він в Ла-Ріоха, в містечку Ель-Сьєго. Завдяки готелю виноробня стала відомою на весь світ центром винного туризму. Більше того, вона входить в десятку найбільш відвідуваних виноробів світу.

Винний готель Marques de Riscal здобув свою популярність як один з кращих дизайнерських готелів, хоча його будова, розміщення та архітектура, як часто це буває, удостоїлася самих різних відгуків – від дивовижного захоплення до критики за абсурдність.

Malmaison Oxford Castle

Malmaison Oxford Castle (Англія)

Цей готель – це ніщо інше як переобладнана будівля в’язниці, побудована ще у вікторіанську епоху. Готель відрізняється оригінальною архітектурою, схожою на казкову, стильно оформленими номерами, пивним рестораном і двома барами. У переобладнаній тюремній камері постояльці можуть насолодитися нічним відпочинком, в ній є душ, супутникове телебачення, регульоване освітлення, DVD і CD-плеєри.

Kokopelli's Cave Bed & Breakfast
Kokopelli’s Cave Bed & Breakfast (Нью-Мехіко, США)

Головна особливість цього готелю, це те, що він є печерою в горі, яка знаходиться трохи північніше від м. Фармінгтон, штат Нью-Мексико поблизу Mesa Verde National, яка розташована на глибині, що приблизно дорівнює висоті семиповерхового будинку. Відвідувачі спускаються туди на вагонетці.

Все еще жалуетесь на медицинское обслуживание? А стоит ли? Государственные врачи делают все что возможно в рамках бюджета. Таких недостатков лишена частная клиника. Смело обращайтесь. Здесь самое современное оборудование, точная диагностика, максимально еффективное лечение и вежливое обслуживание без очередей.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *