Масаж від болю в шиї

Стрес, втома, багато годин проведених за столом … Ваші м’язи шиї напружуються, як струни. Це призводить до болю у голові і шиї, швидкої стомлюваності і дратівливості. Все важче і важче зосередитися, Ви працюєте повільно, і Ви мрієте про момент розслаблення.

Напевно, було б краще, якщо б Ви могли домовитися про сеанс розслаблюючого масажу в професійному масажному кабінеті. Мало хто з нас може дозволити собі таку розкіш, особливо в робочий час. А між тим, тільки класичний масаж ефективніше і швидше за все дозволяє позбутися від неприємних моментів.

У нас є для вас просте рішення: попросіть про масаж вашого чоловіка. Якщо Ви зробите це у відповідності з нашими інструкціями, ви будете почувати себе як після візиту професійного масажиста. Ввечері, повторіть сеанс масажу з вашим партнером.

1. Класичний масаж

Тримайте шию біля основи черепа трьома пальцями (великий, вказівний і середній) і переміщайте долоні до плечових суглобів, добре натискаючи на всі точки і місця. Кожне стиснення повинне тривати до тих пір, поки Ви не відчуєте, що біль поступово спадає. Ви також можете втерти кінчиками пальців трапецієвидні м’язи.

2. Китайський масаж Туіна

Одну руку покладіть на шию, трохи нижче голови, а другу – ще трохи нижче. Обома руками одночасно стисніть м’язи і тримайте їх таким чином протягом хвилини (ви можете відчути легку біль). Тепер пальцями правої руки твердо візьміть правий м’яз шиї в середній частині, а лівою – ліву сторону шиї, і затримайтеся на одну хвилину. Потім повторіть попередній рух, коли одна рука знаходиться під іншою рукою на шиї. Ви повинні досить сильно стискати м’язи, щоб розігнати застояну кров.

Ось такі невеличкі методи можуть значно полегшити ваше життя, насолоджуйтеся ним!

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *