Як прикольно і незвично відсвяткувати Новий Рік в колі колег: ідеї для новорічного корпоративу

Українці вважають Новий Рік сімейним святом. Традиційного, його святкують в колі сім’ї та родичів, а корпоративи на честь Нового року прийнято проводити за стандартним сценарієм: ресторан (або кафе), банкетний стіл, промови керівництва премії на честь свята. Як правило, всі ці новорічні корпоративи проходять мляво і нецікаво, за винятком випадків, коли хто-небудь із співробітників вип’є більше ніж треба і влаштує п’яну бійку в кінці вечора.

Чому не спробувати хоч якось урізноманітнити стандартний банкет, який принесе всьому колективу нові відчуття і пам’ять про незвичайне святкування? Нижче розглянемо варіанти прикольних і незвичайних варіантів святкування Нового Року в колі колег.

З чого почати?

У першу чергу керівництву колективу варто визначитися, хто буде ведучим на святі. Навряд чи хтось із колективу захоче виступати в ролі тамади. Відпочити хочеться всім, тому не наполягайте, а найміть людину з боку. В ідеалі, це має бути професіонал своєї справи, якому дано рекомендації ваших знайомих.

Якщо ж хтось із колективу працівників висловлює бажання стати ведучим вечора, то не варто противитися, нехай він буде напарником найнятого професіонала.

Далі варто визначитися, в якому місці проходитиме банкет. Чи буде це банкетний зал, кафе, ресторан, база відпочинку або ж, можливо Ви маєте намір святкувати в стінах свого офісу.

Отже, місця заброньовані, дата відома, тамада готовий.

Приступайте до вибору сценарію новорічного корпоративу і святкування Нового Року.

Гангстерська вечірка

Гангстерська вечірка або сухий закон у розпалі

Гангстери викрали Діда Мороза. Вечірка під загрозою зриву, Новий Рік може просто не настати, а подарунки ніхто так і не принесе.

Кожному співробітникові як мінімум за місяць до торжества необхідно підготувати і відправити посилки. Всі посилки таємні. У них йдеться про запрошення на закритий корпоратив. Подробиць практично ніяких немає. Природно, при такій ситуації обдзвону і листування між колегами не уникнути. Але це тільки на руку. Інтрига повинна бути присутня. Про тематику вечірки нікому не повідомляється.
Для входу в призначене місце співробітникам повідомляється пароль. Вхід в місце святкування здійснюється тільки за паролем. Нехай це буде якась цікава пропозиція, наприклад, «Червоний заєць перебігає дорогу помаранчевому верблюду». Чим смішніше і незрозуміліше – тим цікавіше.

Перед входом в місце святкування кожному співробітнику вручають атрибути гангстерів: метелики, капелюхи, тростини, сигари, капелюшки для дам, рукавички і так далі. Чим більше наряд буде відповідати атмосфері 20-их років, тим цікавіше буде вечір.

Звичайно ж, в самому закладі всюди висять написи і плакат про сухий закон. Співробітники будуть в шоці, адже вони прийшли на свято, а яке свято при сухому законі? Елементарно – потрібно порушувати закони, адже це гангстерський Новий Рік! До речі, за сценарієм вечора, співробітники будуть добувати собі алкоголь в прямому сенсі цього слова. Їм належить придумувати прикольні ганста фрази, щоб офіціант приніс спиртне.

Якщо ви прикрасите приміщення в цій тематиці, то це буде ідеальний варіант. Стіни прикрасьте великими фотографіями з написами «Розшукується за мільйон». Для цього використайте фото ваших співробітників. Знайдіть проектор і включіть якийсь фільм з Чарлі Чапліном у головній ролі, ну і, звичайно ж, джазові композиції.

Атмосфера розташовує до того, що до середини бенкету всі повністю розкріпачаться, ставши єдиним кланом мафіозі.

Англійська вечірка

Епохальна вечірка

Колеги можуть самі вибрати, до якої епохи їм хотілося б приурочити корпоратив. Якщо до єдиної думки прийти так і не вдається, то за всіх вибирає керівник.
Варіантів безліч. Один з них Англія шестидесятих років 20-го сторіччя. Звичайно ж, тут не обійтися без Ліверпульської четвірки. Можливо, хтось із колег захоче виконати їх роль, а можливо, ви наймете переодягнених акторів, які виконуватимуть пісні знаменитої групи.

Англоманам, які прийшли на святкування такого прикольного Нового року, належить бути одягненими відповідним чином. Можна приготувати цікавий реквізит – англійські капелюхи, тростини, парасолі, піджаки, окуляри, накладні вуса. Нехай весь колектив зануритися в атмосферу Англії минулого століття. Не забудьте про британську їжу і трансляцію футбольного матчу.

Не менш цікавий варіант з Америкою шестидесятих. Тут, звичайно ж, не обійтися без Елвіса Преслі. Його безсмертні хіти просто підірвуть новорічний танцпол. Море страз, яскравих тканин, старий забутий рок-н-рол, гамбургери з Америки, віскі з содовою – все це атрибути подібного Нового року для колег.

Вечірка в східному стилі може стати цікавим рішенням для святкування Нового Року. Східні тканини, танцівниці, виконуючі танець живота, запрошені йоги, що показують різні трюки і фокуси, смачні кальяни, солодощі. А ще в цій атмосфері можна організувати справжній Східний базар. Попередьте про це заздалегідь всіх колег, нехай кожен з них приготує свій «товар» в тематику Східного Нового Року. І йому належить «продати» свій товар на організованому ярмарку. Той, хто зможе продати більше свого товару і виручити за це більше «грошей», отримає звання «Східного паші». Природно, тут не обійдеться без запальної східної музики.

Вечір чарів

Чари поруч

Святкування Нового року в колі колег приурочено до теми вечора «Магія і чаклунство». Запросіть на цей захід екстрасенса чи хіроманта. Нехай навіть це будуть актори, але все ж вони повинні бути максимально переконливі. Цей містик повинен передбачати майбутнє вашим колегам. Природно, мови про погані прогнози бути не повинно.

Також можна покликати фокусника, тільки не звичайного клоуна, а справжнього майстра своєї справи. А ще заздалегідь попередьте своїх колег, що їм належить приготувати власні фокуси.

У будь-якому випадку, який би сценарій прикольного Нового року ви не вибрали, залучайте до участі по максимуму своїх колег. Так свято вийде набагато цікавішим і незабутнішимм.

Вечірка в стилі Оскар

Премія року або співробітник року

Вечірка в стилі премії «Оскар». До такої події вам належить готуватися заздалегідь. Продумайте безліч номінацій. Це буде дуже цікаво, якщо колектив великий.

Разом з номінаціями можна заздалегідь продумати і замовити самі статуетки. Нехай це будуть шоколадні Оскари. Подібні солодощі можна робити на замовлення у фірмах, що спеціалізуються на виготовленні шоколадних фігур.

Всі номінації повинні бути жартівливими, але, ні в якому разі не образливими. Нехай колеги не ставляться до них серйозно. Постеліть червону килимову доріжку, зробіть так, щоб спалахи фотокамер не припинялися (це можна організувати за допомогою послуг співробітників святкового агентства).

Просто розіграші

Якщо вам не хочеться приурочувати святкування Нового Року до якоїсь єдиної тематики, подумайте над невеликим розіграшем для всього колективу.

Головне, щоб про це не було відомо нікому з колективу. Ви наймаєте групу акторів, можливо, ними виступлять ваші друзі, але головний критерій – правдоподібність. У самий розпал свята в банкетний зал вривається група поліцейських. Якщо це буде група ОМОНу, то ціни вам не буде за такий розіграш.

Всі співробітники правоохоронних органів зі зброєю в руках, вони одягають кілька пар наручників на 3-4 співробітників. Нехай цими співробітниками будуть колеги з одного відділу, пов’язані з фінансовими пересуваннями (можливо, бухгалтерія разом з головним бухгалтером). Поліцейські вимикають музику. Вихоплюють у співробітників особисті речі, якщо серед них є сумочка – відмінно. Роблять підкидну «качку» з грошей в цю сумочку так, щоб ніхто не помітив. І голосно сповіщають всім присутнім, що буквально вчора ввечері з рахунків компанії були списані всі кошти, а сьогодні відбувся злом сейфа генерального директора. На сейфі залишилися відбитки. Підозра падає на співробітників фірми, тому всім належить вишикуватися в чергу на взяття відбитків.

Паніка, сумбур, невдоволені вигуки не змусять себе довго чекати. Особливо буйних тут же можна брати під варту. Чим природніше і жорсткіше це відбуватиметься, тим цікавіше

У підсумку, коли дійде до взяття відбитків, поліцейські збираються в групу, беруть келихи шампанського, хлопавки, серпантин, починає грати музика групи ABBA, і герої-актори кричать «З Новим Роком»!

В ідеалі такий варіант розіграшу підійде співробітникам банку, працівникам податкових служб, колегам з міністерства фінансів та інших подібних відомств. Повірте, ваші колеги ніколи не забудуть цього прикольного Нового Року!

Фільм про Новий рік

Тут можливі кілька варіантів.

  • 1) Ви готуєтеся всім колективом, знімаючи фільм про те, як ви збиралися на цей вечір.
  • 2) Ви влаштовуєте кінозйомки прямо на самому святковому вечорі, де кожному співробітнику відведена якась роль.
  • 3)Ви робите костюмований вечір, де кожен може бути одягнений в улюбленого героя.

Перший варіант передбачає, що підготовку до святкування Нового Року кожен зніме самостійно, або це буде колективне творіння відділів. Відео має бути змонтовано в кліп, який буде прокручуватися на вечорі. Звичайно ж, найкращий кліп перемагає, а призом, приміром, може бути квиток на відвідування кінотеатру.

Другий варіант припускає, що ви заздалегідь всім колективом вибираєте фільм, зйомки якого влаштуєте на вечорі. Наприклад, це може бути «Карнавальна ніч» або «Іронія долі». Ролі роздаються до вечора, адже герої можуть прийти вже вбрані в тему фільму, а можуть переодягнутися і на вечорі.

Отже, звучить команда: «Мотор, камера, поїхали», і починається знімальний процес. Обов’язково вибирайте фільм у новорічній тематиці, це ще більше підтримає атмосферу свята.

А якщо ви вирішили йти по третьому шляху, то можете вибрати улюблених кіногероїв і прийти на костюмований кіно-вечір. Надрукуйте заздалегідь запрошення і роздайте їх своїм колегам. Квитки повинні нагадувати за зовнішнім виглядом квитки в кіно. Море поп-корну, газованої води, конкурси на тему кіно зроблять ваш Новий Рік в колі колег прикольним і незабутнім.

Цигани в місті

Ще один прикольний варіант – святкування Нового Року в колі колег, переодягнених у циган. Це ж так цікаво і незвично, перетворитися в одну мить в циганський табір. Ця атмосфера заворожує, гітари, кольорові хустки, пісні, танці, ворожіння і професійні актори, переодягнені в циган зроблять вечір ще більш урочистим та незабутнім.

Ви можете зробити новорічний корпоратив з колегами творчим вечором. Нехай кожен співробітник або група колег приготують номера у своїх виконаннях. Це можуть бути смішні сценки, фокуси, пісні, танці, все, що душі завгодно. Головне, щоб все було видовищним і цікавим. Задіявши всіх колег у підготовці до свята, ви зробите його більш душевним і живим. А на підмогу можна покликати професійного ведучого, танцюристів або співака.

У будь-якому випадку, який би з вище перерахованих сценаріїв святкування Нового Року Ви не вибрали, пам’ятайте, що його прикольність залежить від вас самих. Ідіть на ці зустрічі веселими, залишайте всі робочі моменти в стінах офісу, і ні слова про роботу. Намагайтеся не вживати багато спиртних напоїв і вести себе пристойно, щоб потім про вас не розповідали байки протягом усього року ваші колеги. І ще – після новорічного корпоративу головний той, у кого залишилися фотки, так що беріть свій фотоапарат і камеру, а краще, найміть оператора і збережіть свої веселощі на довгі роки!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *