Правила: як підбирати біжутерію

Біжутерія – це той інструмент, за допомогою якого будь-яка жінка зможе привернути до себе увагу. Завдяки прикрасам Ви можете підкреслити свої достоїнства і приховати недоліки, урізноманітнити повсякденний одяг, докорінно змінити свій образ. Але щоб не стати предметом насмішок і косих поглядів, потрібно правильно, зі смаком підбирати сережки, намиста, кільця і брошки. В магазинах красива біжутерія для справжньої леді представлена достатньо широко і дозволяє зробити вибір під будь-який стиль одягу.

Отже, щоб оточуючі вважали вас жінкою з бездоганним смаком, потрібно дотримуватися певних правил при виборі біжутерії.

Кількість прикрас

Не потрібно намагатися вбити всіх наповал усіма наявними у вас, нехай і дуже дорогими прикрасами. За правилами гарного тону, повинно бути всього три предмета.

Загальний стиль

Вибирати біжутерію потрібно виходячи із стилю одягу. Дорогі камені під светр і пластмасові кліпси під вечірнє плаття, будуть виглядати смішно.

Враховуємо сезон року і текстуру одягу

До щільних тканин краще підбирати прикраси з дерева, шкіри, каміння,  до легких – скло, кераміку. Шовк гармонує зі стразами і перламутром.

Вибираємо колір виробів

Жінкам теплого кольоротипу (весна і осінь) краще підбирати біжутерію теплих тонів, а дівчині-зимі і дівчині-літу більше підійдуть холодні відтінки. Не забувайте враховувати колір одягу.

Враховуємо місце, в якому перебуваємо

В офіс краще надягати скромні прикраси, а ось на вечірку або в театр, можна сміливо одягати яскраві, помітні сережки та намиста.

Сережки

Форму сережок потрібно підбирати відмінну від форми обличчя. Так, кругле обличчя буде здаватися худішим з довгастими сережками.

Кільця

При виборі кілець, важливо враховувати розмір кисті, довжину і повноту пальців. На великих руках будуть добре виглядати кільця з широким обідком, а ось короткі пальці приховає тоненьке просте колечко.

Браслети

Одягати можна не більше трьох вузьких і в єдиному стилі, або один широкий браслет.

Прикраси на шию

Якщо хочете привернути увагу до довгої, пружної шиї, надягайте облягаюче кольє, а якщо шия вже немолода, краще носити довгі прикраси.

Пам’ятайте, що не завжди вдається комбінація прикрас з різними каменями і з різних металів. Якщо Ви вирішили блиснути в сережках з яскравим блакитним камінням, цей тон повинен повторитися ще в якійсь деталі вашого туалету.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *