Бадьорий вихід на роботу після відпустки

Дуже мало людей, які виходячи після відпустки на роботу, повертаються на робоче місце з масою свіжих ідей, планів і нових сил. В основному, повернення до роботи протікає сумно і болісно.

Таке негативне ставлення викликано звичкою людей отримувати за роботу гроші. У людей же, що отримали від роботи самореалізацію і радість буде прямо таки протилежна реакція. Таким чином, висновок напрошується сам собою – необхідно вибирати роботу до душі.

Бувають ситуації, в яких навіть щасливчикам, що люблять свій вид діяльності, також важко повернутися після відпустки на робоче місце. Причиною цьому, швидше за все, служить неправильно організований відпочинок. Щоб уникнути такої ситуації слід під час відпустки змінити вид діяльності. Тобто, якщо ваша робота пов’язана з комп’ютером, і Ви продовжуєте відпочивати разом з ним (нехай навіть переглядаючи улюблені передачі та фільми), то, звичайно, ніякого перемикання не вийшло. Тільки свіжі враження допоможуть бадьорому поверненню після відпустки на роботу. Щоб їх отримати, “поновіть”, або “освіжіть” своє життя на початку нового робочого року: змініть гардероб, зачіску, запишіться в басейн, або фітнес-клуб.

Слід зазначити, що підробіток під час відпустки, постійні відповіді на робочі мейли, надто бурхливі тусовки (алкоголь, клуби, безсонний режим) також приведуть до негативних емоцій. Тільки повноцінний вікенд забезпечить повну релаксацію організму. Для гармонії тіла і розуму ідеально підійдуть виїзд на природу, масаж, здорова дієта, йога, прогулянки на свіжому повітрі і так далі. Все це в свою чергу допоможе з натхненням увійти в робочий режим.

Ще однією причиною небажання виходу після відпустки на роботу є синдром професійного вигорання. Багато в цьому “допомагають” друзі та знайомі, що постійно експлуатують просьбами і питаннями, що належать Вашої спеціалізації. Так, перукаря просять підстригти, програмістів перевстановити Windows, психологам виливають душу, тощо. У такій ситуації слід набратися нахабства і зуміти відмовити, навіть родичам і кращим друзям.

За межами роботи в період відпустки ні на секундочку не слід замислюватися про зарплату, творчу свободу, просторий офіс, нерозуміючого начальника. Такі думки вимотають емоційно і, навіть при наявності фізичного відпочинку, все ж будете сильно виснажені.

Для фізичної рівноваги та емоційної стабільності в період відпустки слід різноманітно відпочивати і не грузиться робочими проблемами; всі негативні думки слід негайно переправляти тільки в позитивне русло.

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *