Французька дієта П’єра Дюка

Перш за все, необхідно відзначити, що французька дієта П’єра Дюка дуже ефективна, але лише за умови, що вона стане для вас повноцінним раціоном харчування, який Ви будете підтримувати дуже тривалий період часу, а не два – три тижні. У такому випадку вам гарантовано не тільки скидання зайвої ваги, але і відмінне самопочуття. І при цьому Ви не будете відчувати ніякого дискомфорту, тому що катувати себе голодуваннями Вам не доведеться.

Якщо ви вирішили дотримуватися цієї дієти, то запам’ятайте її чотири основні правила:

  • – Кожен день потрібно починати з зарядки;
  • – Кожен день потрібно випивати не менше ніж півтора літри рідини;
  • – Кожен день потрібно їсти вівсяні висівки;
  • – Кожен день потрібно гуляти на свіжому повітрі не менше півгодини.

Якщо Ви будете дотримуватися правил і раціону французької дієти П’єра Дюка, то легко зможете позбутися від п’яти зайвих кілограмів протягом першого ж тижня.

Тепер докладніше про саму дієту. Умовно її можна розділити на кілька етапів:

Перший етап – «Атака». На даному етапі нам необхідно почати розщеплення підшкірного шару жиру. Тривалість етапу залежить від того, яких результатів ми хочемо досягти.

Якщо потрібно скинути від 10 до 20 кілограмів зайвої ваги, то дієта повинна тривати від 5 діб; від 20 до 30 кілограмів – від 7 діб; від 30 кілограмів і більше – не менше 10 днів.

На етапі «атаки» в їжу можна вживати білкову їжу: телячу печінку, м’ясо курчати, пісну шинку, будь-яку НЕ смажену рибу, індичку, яйця, морепродукти, молочні продукти (знежирені або з малим відсотком жирності). Кожен день необхідно з’їдати не менше півтори ложки вівсяних висівок. Слід відмовитися від цукру, свинини, яловичини та іншого м’яса (качатини, кролятини і подібного).

Другий етап – «Круїз». На цьому етапі необхідно чергувати білкову та овочеву дієти. Якщо ваша мета – скинути 10 зайвих кілограмів, то чергуйте дієти через день; якщо необхідно позбутися більшої ваги, то чергуйте дієти через 5 днів.

Під час «круїзу» дозволено вживати в їжу тільки два продукту в день. Вибирати потрібно з наступного списку: молоко, овочі (що не містять крохмаль), знежирене какао, корнішони, три ложки вина, ложка вершків. Овочі необхідно вживати лише в сирому вигляді. Рис та інші зернові їсти не можна. І, звичайно ж, кожен день потрібно з’їдати по дві ложки висівок.

Третій етап – «Закріплення». Тривалість цієї стадії залежить від вже досягнутих результатів, тобто від того, скільки кілограмів Ви вже скинули. Кожен скинутий кілограм додає до цієї стадії 10 днів. Наприклад, якщо ви схудли на 7 кілограм, то етап «Закріплення» у вас повинен тривати мінімум 70 днів.

На даному етапі можна вживати всі продукти, які ми перерахували в описі першого етапу, овочі, що не містять крохмаль (не частіше 2 разів на тиждень), деякі види фруктів (не можна: виноград, банани, черешню), хліб (не більш 2 шматків в день), сир (не більше ніж 40 грамів на добу).

Кожен день необхідно з’їдати по дві з половиною ложки вівсяних висівок. А двічі на тиждень можна їсти все, що захочеться.

Останній етап – «Стабілізація». Цей етап самий щадний і полягає у виконанні всього двох правил: щодня потрібно з’їдати по 3 ложки вівсяних висівок і раз на тиждень харчуватися тільки протеїновою їжею.

Французька дієта П’єра Дюка цілком безпечна для здоров’я, так як рекомендує до вживання тільки натуральні продукти. Вона практично не обмежує в обсягах їжі, тому переносити її досить легко. При цьому дієта Дюка вважається однією з найбільш ефективних.

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *