П’ять простих правил для зміцнення імунітету

Для того щоб бути здоровим про себе і свій імунітет потрібно піклуватися цілий рік, а не тільки, коли час приходить. Але, як завжди більшість з нас згадує про профілактику грипу та зміцнення імунітету, коли вже “притисне”.

Імунітет можна і необхідно зміцнювати завжди і ось кілька простих принципів як це слід робити…

По-перше, імунітет залежить від психо-емоційного стану людини. Отже для початку потрібно зосередиться на тому, щоб контролювати свої думки, емоції, реакції. Слід намагатись бути спокійним, не нервуватись, а навпаки випромінювати щастя і добро.

Друге – активний спосіб життя. Рух, рух і ще раз рух. Це можуть бути прогулянки, заняття спортом, фітнесом, ранкові пробіжки, велосипедні поїздки, ігрові вправи і т. д.

Третє – це режим дня. Потрібно вміти розраховувати свою енергію: і встигати все, і не забувати про відпочинок. Особливо важливо стежити за режимом сну.

Четверте – харчування. У вас повинен бути встановлений час для сніданку, обіду і вечері, і звичайно, для зміцнення імунітету, харчування повинно бути лише здоровим і правильним.

П’ята умова, для зміцнення імунітету – це розвиток пам’яті і ерудиції. Дивовижно, але вчені довели, що чим краща пам’ять, тим менше людина реагує на негативні явища. Отже самовдосконалення прямий шлях до міцного здоров’я.

Ну і на закінчення, не секрет, що зміцнити імунітет можна прийомом лікарських препаратів. Краще віддати перевагу рослинним препаратам, зокрема різним настойкам. Оптимальний курс прийому таких засобів зазвичай становить 10-12 днів, максимум 3 тижні, в тяжкі для організму періоди. Однак обов’язкова умова для успішного курсу прийому ліків для зміцнення імунітету – консультація у лікаря.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *