Чоловічі секрети для схуднення

Напевно, тебе мучить заздрість, коли ти бачиш, як чоловік схуд через місяць після того, як поплескав себе по животику і сказав собі, що треба худнути. А ти змушена відмовляти собі в їжі, стежиш за часом, займаєшся спортом, і за такі зусилля втратила в місяць від сили кілька сотень грамів. «Несправедливо, так нечесно!» – напевно, це твоя реакція на таку різницю в схудненні. Ну, може вкрадемо кілька секретів? Тоді читай статтю до кінця.

Концентрація зусиль

Почнемо з того, що чоловік завжди сконцентрований на якійсь одній речі. Мозок чоловіка мислить прямо і цілеспрямовано – будь це робота, футбол, секс або схуднення – всі зусилля спрямовані в одну точку по одній вузькій доріжці. Значить, якщо прийнято рішення схуднути, він чітко йде до цієї мети – він кидає пити пиво, або записується в качалку або басейн. Місяць- другий – і він вже підтягнутий, без проблем.

Жінка починає хапатися за все і відразу. У всякому разі – намагається, оскільки це рідко виходить. Починається контроль раціону, відмова від десертів, м’яса і газованої води, вводиться біг вранці, походи до психолога… ой, скільки всього! Що найголовніше, всі ці плани захоплення Бастилії зриваються на третій день. Так може варто мислити більш реалістично? Не потрібно ставити перед собою великих і нездійсненних завдань одночасно: відмовся спочатку від пари шкідливих продуктів на зразок білого хліба або вершкового масла, і додай до всього одне тренування три рази на тиждень. І цілеспрямовано вкладай всі свої прагнення у кілька напрямків. Навіть цього може бути достатньо для схуднення за місяць.

Важко? Правильно!

Ви бачили, як хлопці качають м’язи штангою? Сопіння і піт їх не зупиняють, тяжкість теж. Вони повністю віддаються цій справі, чи не так? Їх не турбує нічого, крім купи заліза в руках. Інтенсивність тренування, ось де ключ до схуднення. 15 хвилин силового тренування рівні годині їзди на велосипеді – метод досить ефективний і швидкий! Так що забудь про свою красу на обличчі та волоссі, і присвяти себе всю фізичним вправам. Якщо ти можеш співати або говорити при фізичному навантаженні, вони практично марні. Якщо ти не можеш навіть говорити – ось це тренування, і воно реально дасть швидкий результат.

До речі, тренуванню залізом надають перевагу всього 17% жінок, і даремно. Ні, аеробіка це теж добре, ніхто не сперечається. Але якщо вже говорити про ефективність для схуднення і фігури – така тренування просто не має рівних. На таке тренування приділяється 60% часу від запланованого на спорт. Єдиний мінус – вага не стане знижуватися відразу, перший час може бути почуття розчарування, але ти й сама не помітиш, як при майже тій же вазі ти станеш тонша і стрункіша. Не опускай руки і продовжуй в тому ж дусі, і результат не змусить довго чекати. Тренування такого роду значно знижують вагу, але трошки пізніше, ніж хочеться.

Їжа тільки для шлунку

Напевно, одна з топ-причин ожиріння – це коли люди «заїдають» стрес чимось смачненьким. Чоловік просто бере піцу на вечерю як нову або найсмачнішу страву, а ти напевно думаєш «після вечері візьму пару шматочків, зніму стрес після важкого дня». Неправильне мислення, уникай його. Їжа це тільки їжа, це наше джерело сил, і не варто пов’язувати її зі стресами, це ж протилежний шлях, адже ти хочеш схуднути!

Справи вище думок

Часто жінок губить скрупульозне планування занять спортом – вже згадана вище звичка вхопитися за все і відразу. Чоловікові абсолютно однаково, де він знаходиться; він може робити фізичні вправи спонтанно, не особливо піклуючись про те, яке враження він справляє на оточуючих . Пам’ятаєш боксера з «Роккі», який тренував удари на тушах і віджимався в снігу? Він удосконалювався тоді, коли це було зручно, в будь-яку вільну хвилину. Вчини так само – не треба обирати зручний час, створювати умови, готувати всі потрібні предмети. Просто встань зараз зі стільця, і зроби кілька простих присідань або нагинань – і це вже будуть дії, які точно дадуть результат. Адже це краще, ніж вічно нереалізоване бажання зайнятися спортом, коли для цього вже все приготувала.

Здоровий егоїзм – теж метод

Так, ти любиш себе може навіть більше, ніж чоловіки. От тільки проблемка: це самолюбство дуже нечасто застосовується в плані того, наскільки довго ти бігтимеш і наскільки більше часу качаєш прес. «Его» – це мотиватор, що не має аналогу. Наступного разу, пробіжи на декілька хвилин більше – виграй у самої себе. Адже ти любиш себе, значить, це потрібно зробити для того, щоб втратити кілька кілограмів або сантиметрів.

Чоловік любить себе, не відволікаючись на дрібниці. Він робить все правильно, і в цьому ніяких сумнівів не виникає. Жінка ж може тиждень себе пиляти за випадкову шоколадку. Якщо вага трохи довше не знижується – це взагалі призводить до того, що ти всю цю затію кидаєш. Не дозволяй собі цього, адже ти себе любиш! Іди до перемоги, не звертаючи увагу на дрібниці або тимчасові негаразди, як чоловік. Тільки так твоя зовнішність буде набагато жіночніша, ніж до початку тренувань.

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *