Проста і дієва кефірна дієта для швидкого схуднення, або як скинути 5кг за три дні?

Швидко схуднути можливо. Для цього досить просто застосувати дієту для швидкого схуднення на кефірі. Так звана, кефірна дієта, будучи дуже ефективною, дозволяє не лише скинути зайві кіло, а й очистити організм від різних шлаків і токсинів. Головна перевага кефірної дієти – простота у застосуванні. Не треба ламати собі голову, які екзотичні продукти треба купити, немає необхідності в складанні меню. Дієта обмежується 1-1,5 літра знежиреного кефіру на день.

Загальний об’єм кефіру розділяється на 5-6 прийомів. П’ється він без цукру. Коли Вами оволодіває сильне почуття голоду, додайте в чергову порцію кефіру трохи солодких фруктів, наприклад, яблук.

Даного меню необхідно дотримуватися три дні. Протягом всієї дієти потрібно пити багато води, мінімум півтора літра на день.

Калорійність дієти становить 600 кілокалорій, якщо вживати півтори літри кефіру з 1% жирністю. Це дозволить легко скинути 5 кг за три дні.

Є ще один варіант, як швидко схуднути за три дні. Це молочна дієта із зеленим чаєм, або шоколадна дієта. Суть та сама, що і в кефірній дієті. Ви в принципі і самі здатні придумати для себе дієту, розраховану на три дні і з використанням будь-якого одного продукту з низькою калорійністю. Головний принцип – 500-600 ккал є нормою, яку не можна перевищувати, та тривалість – не більше трьох днів, що є безпечним практично для будь-якого здорового організму.

Безумовно, після закінчення дієти фахівці рекомендують не накидатися різко на їжу. Потрібно дотримуватися поступового збільшення калорійності їжі. Це головна запорука того, що скинуті кілограми не повернуться.

Примітка! Перед будь-яким обраним способом схуднення обов’язково відвідайте лікаря і проконсультуйтеся!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *