Як залучити в дім гроші і достаток по фен-шую?

Китайський майстер Ян І втілив в теорію фен-шуй, що в дослівно означає вітер (фен) і вода (шуй), стародавні теорії і досвід численних поколінь. Відповідно до неї, всі події, які відбуваються в нашому житті, залежать від дихання дракона, його пробудження, пошуку місцевості, дому, людини.

Основи Фен-Шуй

Основи фен-шуй

В кінці минулого століття виник і отримав найбільший розвиток езотеричний метод теорії фен-шуй, в основному розрахований на простих людей і заснований на поділі житла на зони: зона багатства, зона грошей, дитяча, любові, … кар’єри

Організувавши певний порядок розстановки талісманів і амулетів в різних частинах будинку, навівши чистоту і порядок, можна фокусувати або перенаправляти цілющу енергію Ци, що пронизує все суще на Землі, яка змінює побут і здоров’я на краще. Інша назва методу – символічний, що спирається на образи і пов’язані з ними події. Основні талісмани, приписувані китайській школі фен-шуй: Дракон, Трилапа жаба, Китайські фенікс і єдиноріг, Буда, Драконо-черепаха.

Один із символів руху енергії – вісімка “на боці”, нескінченне перетікання життя з Інь в Янь, розподілене в просторі і часі, які вимірюються за допомогою компаса і календаря. Гармонія або її відсутність визначаються в фен-шуй по атрибутам стихій, елементів природи: води, металу, вогню, дерева, землі в кожній конкретній точці місця проживання.

Поняття багатства в фен-шуй дуже широко трактується. У нього входить не тільки достатня кількість грошей, а й інтелектуальне і духовне, культурний розвиток і людське спілкування, і багато іншого.

Грошова Жаба

Ви бажаєте фінансової свободи, благополуччя і процвітання, втомилися від постійних проблем з кредиторами, живете від зарплати до авансу? Займіться південно-східною частиною будинку або кімнати, де проводите досить багато часу. Для полегшення завдання створіть план приміщення, визначте розташування частин світу, зробіть копію для виключення можливості помилки. Вам допоможуть сонячне світло, простір і відсутність скупчень меблів і речей.

Фен-Шуй Зона багатства

Принципи оформлення інтер’єру

Кришталеві кристали, піраміди мають властивість збирати і акумулювати потоки енергії, що приносять гроші. Живі рослини, швидкоростучі, з округлими як монетка, або продовгуватими як купюра листям, обов’язково має зайняти належне собі місце. Для цієї мети чудово підходить так зване грошове дерево, яке до речі досить не вибагливе в плані догляду. Можна використовувати і набагато сильніші методи підживлення енергії. Акваріум з красивими, веселими рибками або кімнатний фонтан що нині можна встановити чи не в кожному помешканні, або хоча б зображення будь-якої води, яка прагне вгору, вітряка, доповнить зону залучення багатства.

Колірна гамма цього куточка повинна знаходитися в діапазоні від зеленого до синьо-блакитних тонів, меблі повинні бути з натурального дерева, плетені, бажано неокрашені.

Що необхідно врахувати і запам’ятати

Головне в цій справі – не перестаратися, не злякати удачу. Величезний, перенаселений рибками акваріум в невеликому просторі, зображення Ніагарського водоспаду або бурхливого океану можуть принести більше шкоди, ніж користі, велика кількість зображень стрімкої води може не принести в будинок благополуччя, а скоріше його забрати в своїх пінних потоках.

Наявність справжніх грошей стане незайвою підмогою в інтер’єрі зони багатства. Додайте свій смак кілька купюр на видному місці, їх приналежність до країн і континентів ролі не грає, аби вони були в ужитку, розмістіть дрібні в кутах і важкодоступних місцях. Гроші люблять сусідство собі подібних.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *