Біжи за красою, або як вибрати бігову доріжку

Про те, що з допомогою кардіонавантажень можна не тільки повернути втрачені форми, але і поправити своє здоров’я, зараз знають практично всі. На жаль, не у багатьох є можливість відвідувати фітнес центри і часом дорогі спортзали, в такому випадку хорошим варіантом може стати покупка тренажера для дому. Як кардіотренажери можна вибрати класичний і простий варіант – бігову доріжку, а займатися на ній можуть абсолютно всі члени сім’ї.

Перед тим як купити бігову доріжку необхідно знати, що вона може бути як механічна, так і електрична. Відмінність першої від другої лежить у повній самостійності обертання бігового полотна, що може бути не дуже зручно для людей, що не володіють хорошими фізичними даними.

Механічна бігова доріжка є бюджетним варіантом, в той час як електричні, нехай і більш дорогі, наділені великим функціоналом, а бігове полотно рухається за рахунок мотора, який визначає їх потужність. Наприклад, для людини з середньою масою тіла близько 70-80 кілограм цілком вистачить мотора потужністю в 1,5 кінських сил. Впритул цей параметр підбирати небажано, так як це суттєво скоротить термін служби агрегату. До того ж варто враховувати і розмір полотна, який підбирається людиною індивідуально.

Всі бігові доріжки оснащені дисплеєм, на якому відображаються такі параметри, як частота пульсу, пройдена відстань і скинуті калорії. Це дозволяє самостійно регулювати навантаження, що вкрай необхідно для людей, які мають певний ряд захворювань опорно-рухового апарату і серцево-судинної системи.

Тож задумайтеся над можливістю покупки бігової доріжки – наздоженіть свою красу!

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *