Осінь: 4-ри ефективних способи підняти імунітет

Восени наш організм найбільше потребує захисту від вірусів і переохолодження. Багато хто віддає перевагу запасатися БАДами або ж противірусними препаратами, однак чи не краще заздалегідь попередити захворювання, ніж потім довго його лікувати? Про те, які прості способи підтримки імунітету працюють найкраще, ми і вирішили розповісти.

Більше вітамінів

Здавалося б, банальна порада, однак мало хто їй слідує. Звичайно, можна запастися вітамінами з аптеки на цілий рік, але завжди краще почати з натуральних продуктів, які не тільки допоможуть збагатити організм необхідними речовинами, а й урізноманітнюють раціон. Найбільш корисними продуктами в осінній сезон за традицією вважаються гарбуз, солодкий перець, ківі і цитрусові.

Вода – наше все

Як багато води ви п’єте? Якщо більше півлітра в день – відмінно. Лікарі рекомендують не зациклюватися на кількох літрах в день, адже багатьом протипоказані великі об’єми рідини через проблеми, наприклад, з нирками. Ваш організм сам вам підкаже, що саме і в яких кількостях йому потрібно. Як тільки ви налагодите питний режим, ви побачите, наскільки краще ви будете себе почувати.

віруси найбільше нас атакують саме восени

віруси найбільше нас атакують саме восени

Ніяких стресів

Без сумнівів, стресу уникнути не вийде, особливо якщо ви живете в великому місті. Однак по можливості намагайтеся знаходити способи, які допоможуть вам знизити рівень тривоги і стресу після важкого дня. Це може бути що завгодно – хобі або ж спа-процедури, підберіть те, що ближче саме вам. Організму необхідно заповнювати енергію, щоб боротися з зовнішніми агресивними чинниками.

Активна осінь

Щодня наш організм повинен позбавлятися від всіх «відходів», які переробляє організм, для цього важливо, щоб кровообіг був в нормі. Домогтися цього без регулярної фізичної активності просто неможливо, тому введіть в свій розпорядок дня зарядку, яку необхідно зробити перед сніданком, щоб «розбудити» організм остаточно. Почніть вже з завтрашнього ранку, щоб якомога швидше сформувати нову корисну звичку.

Якщо у Вас виникають проблеми зі здоров’ям, обов’язково звертайтесь в клініку Genesis. Тут запропонують весь комплекс послуг по догляду за красою та здоров’ям. Наприклад: пересадка волосся, хірургія, пластична хірургія, флебологія, радіохвильове лікування ерозії, і багато, багато інших. Всі послуги винятково фахові, і визнаються одними найкращих.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *