Про користь масажу

Серед усього існуючого на сьогоднішній день різноманіття лікувальних процедур особливої уваги заслуговує масаж. Саме він поєднує в собі корисні і приємні властивості. Масаж найчастіше сприймається не як спосіб поліпшити своє здоров’я і стан організму, а як спосіб розслабитися і отримати задоволення.

Крім того, за допомогою масажу можна відкоригувати свою фігуру і повернути тілу витончені форми. Одним словом, масаж допомагає нам удосконалювати і перетворювати своє тіло і в той же час справлятися з різними захворюваннями.

В залежності від техніки і виду масажу він надає різний вплив на наш організм. Технік масажу існує досить багато, але найбільш поширеними і відомими серед них є класичний і антицелюлітний. Розглянемо детальніше вплив і користь кожного з них.

Класичний масаж дозволяє позбавитися від втоми, зняти напругу з м’язів і просто розслабитися, відчувши по закінченню процедури легкість і задоволення. Однак, це не всі властивості даного виду масажу. Під час класичного масажу поліпшується кровообіг, рухливість суглобів, стан шкіри і зникає м’язовий біль. Нерідко такий масаж призначається при захворюваннях опорно-рухової системи і після перенесення операцій.

Якщо ви страждаєте від болю в спині, можна спробувати упражнения для спины при сколиозе, ну а якщо скомбінувати з масажем, відчуєте помітне покращення.

Антицелюлітний масаж, як ви самі, напевно, здогадалися, спрямований на боротьбу з целюлітом. В процесі його виконання виявляється вплив на шкіру і підшкірні жири, які усуваються завдяки інтенсивним масажним рухам. Часто під час проведення антицелюлітного масажу використовуються додаткові засоби, такі як мед або кава.

Точковий масаж передбачає вплив на певні частини організму, які містять у собі ті чи інші нервові закінчення. При грамотному масажі можна впоратися з різними проблемами, починаючи від хронічних захворювань і закінчуючи зайвою вагою. Тож, не полінуйтеся знайти хорошого масажиста в своєму місті!

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *