Епіляція воском дома

Сьогодні мова піде про депіляцію і епіляцію в домашніх умовах. Небажане волосся на тілі, проблема, яка турбує слабку половину людства ще з давніх часів. Така проблема сьогодні не стоїть так гостро, як раніше, є безліч методів позбавлення від небажаного волосся. Одним з них є депіляція воском.

Як зробити депіляцію і епіляцію воском дома

Для видалення волосся використовується віск, що має різну температуру. Він може бути як теплий, так і гарячий. Вони відрізняються один від одного за складом і властивостями, а також за застосуванням для різних ділянок тіла. Так, наприклад, для депіляції рук, ніг і спини використовують гарячий віск. Для делікатних зон, таких як пахви, особливо, зона бікіні – використовують теплий віск.

Депіляція гарячим воском проходить поетапно: волосся стрижеться, наноситься гарячий віск за допомогою шпателя, потім знімається рукою, в кінці наносяться заспокійливі креми-маски, які мають лікувальний ефект. Після процедури потрібно виконувати нескладні правила: не митися 6 годин, нанести спеціальний крем, який зволожує шкіру. Ефект після депіляції зберігається надовго, а відсутність протипоказань дозволяє скористатися цим методом навіть вагітним жінкам.

Депіляція теплим воском дещо відрізняється. В цьому випадку спочатку наноситься гель, який охолоджує шкіру і робить волоски м’якими. Потім наноситься присипка. Вона захищає шкіру від воску. Потім наноситься сам віск. Знімається віск спеціальними смужками. Шкіра зволожується маслом.

Епіляція воском – це сама довготривала епіляція. При видаленні воском волосок видаляється прямо з цибулиною і тому довго відновлюється. При використанні цього методу регулярно, з часом волосся перестає рости зовсім, так як волосяні цибулини перестають розвиватися.

Депіляція воском дома – застереження

Воскова епіляція – це доступний і ефективний метод, який робить шкіру гладкою, сповільнює ріст волосся. Але існують і деякі побічні ефекти після видалення волосся воском. Іноді з’являється роздратування шкіри і вростання волосин. Це можна попередити. По-перше, волосся потрібно видаляти тільки зі здорової шкіри; якщо є невеликі подряпини або порізи, краще процедуру не проводити. По-друге, позбавити шкіру від ультрафіолетових променів, хлорованої або солоної води. Особливу обережність треба дотримуватися в зоні бікіні і сосків, тут шкіра найбільш вразлива і чутлива.

Гарячий віск протипоказаний при варикозному розширенні вен, при судинних захворюваннях. А холодний віск небажано застосовувати на чутливих ділянках тіла. Оптимальний варіант – теплий віск. Схема проста – заказал из Киева воскоплав і віск – і не треба йти до салону краси, все можна зробити в дома. У епіляції воском є і деякі недоліки – це, звичайно ж, болючість процедури, тому людям з підвищеною нервозністю слід від неї відмовитися.

А для тих людей хто не наважується зробити депіляцію і епіляцію самостійно існує багато салонів краси де дану процедуру можуть зробити на високому рівні і допоможуть вам уникнути травм і пошкоджень вашого тіла.

Всім вдалого дня!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *