Чому не працюють дієти для схуднення?

В даний час дуже популярні різні дієти. І, напевно, кожна жінка випробувала на собі хоч одну дієту, але особливого результату не отримала. У розпачі люди починають пробувати все дієти поспіль, а результату, як не було, так і немає. У чому ж проблема, чому нічого не виходить? Чому вага повертається після того, як кидаєш сидіти на дієті? Цьому є раціональне пояснення. Розглянемо головні аспекти проблеми, чому не працюють дієти.

Перший аспект: причина в гормонах

Зайва вага можлива через порушення гормонального фону організму. В даному випадку однієї дієти для схуднення буде мало. Щоб домогтися успіху, необхідно відвідати ендокринолога і гінеколога. Здати аналізи і дізнатися свої гормональні порушення. І тільки після цього можна звернутися до дієтолога для складання індивідуального плану дієти, враховуючи всі проблеми зі здоров’ям. Не варто самому складати подібний план, так як ви можете тільки погіршити ситуацію.

Спорт - запорука гарної фігури

Другий аспект: дієта разом зі спортом – запорука здоров’я і стрункості

Дієта сама по собі вже ефективний відсоток схуднення, але якщо вона поєднується з правильним режимом і фізичною активністю, то це працює по-справжньому. Щоб дійсно схуднути, до проблеми потрібно підходити комплексно. Окремо дієта буде погано працювати, а якщо додати фізичне навантаження, наприклад, ходьбу, біг, фітнес, то справа піде набагато швидше. Фізичні навантаження робіть на проблемні зони.

Ходьба – дуже корисне фізичне навантаження на організм і не складне у порівнянні з вправами. Це буде хорошим і корисним доповненням до дієти.

Схуднення = спорт + дієта

Третій аспект: швидкість обмінних процесів в організмі

Кожен організм – це індивідуальність, тому всі системи працюють у кожного по різному. І обмінні процеси не виключення. Вони можуть бути як занадто швидкі, так і повільні. Відповідно, якщо повільні обмінні процеси, то і зниження ваги відбувається повільно або взагалі стоїть на місці.

Щоб поліпшити обмін речовин пийте більше рідини, бажано не солодкої, їжте кислуваті фрукти (апельсини, ківі, яблука, грейпфрукт). Гарним доповненням для поліпшення обміну речовин будуть піші прогулянки, масаж, плавання, сауна або лазня, хороший сон.

Четвертий аспект: для організму жорстке обмеження – це сильний стрес

Чому через деякий час після закінчення дієти вага повертається, а все тому, що у організму стався стрес. І тому, як тільки дієта закінчена, він заповнює всі запаси. Система організму складалася протягом багатьох тисяч років і навчилася працювати в стресових ситуаціях. Про всяк випадок, запасаючись жиром, а то раптом потім нічого їсти буде.

Правильним рішенням в такому випадку буде не створювати сильний стрес для організму, а поступово обмежувати себе в їжі або дотримуватися ту дієту, яка менш стресова. В ідеалі, краще підібрати таке харчування, де поєднувалося б все в комплексі – і бажання організму, і кількість калорій. Тоді результат обов’язково буде.

Гарна фігура - все залежить від Вас

П’ятий аспект: мотивація – це головне в зниженні ваги

Ну і, звичайно, найважливішою перешкодою на шляху до зниження ваги є небажання працювати над проблемою. Весь час щось заважає: голод, лінь, відсутність волі. А все тому, що немає потрібної мотивації. У даній ситуації дуже важливе саме Ваше бажання схуднути.

Сформуйте для себе мету і уявіть, як будете виглядати, у що одягнетеся, з ким будете спілкуватися. Це обов’язково допоможе налаштуватися на досягнення мети.

Удачі вам в досягненні поставлених цілей і нехай дієти приносять тільки позитивний ефект!

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *