Як зміцнити імунітет?

Осінь дуже важка пора для організму. Часті зміни погоди і температури ведуть до багатьох хвороб. Задумайтесь, скільки часу свого життя людина витрачає на хвороби. Скасовуються безліч зустрічей, побачень, відпусток, але ж це ще не рахуючи ускладнень, таких як інфаркт, менінгіт, пневмонія і тому подібні. Дуже часто бувають епідемії. Тому краще підвищувати свій імунітет і бути здоровим! Про те, як підвищити свій імунітет ви дізнаєтеся з цієї статті.

Що кажуть лікарі?

Проти захворювань, таких як грип, лікарі часто пропонують робити щеплення. Якщо людина сама не буде зміцнювати свій імунітет, щеплення їй може не допомогти, адже грип часто мутує, протягом одного сезону до п’яти разів, а щеплення готується набагато довше. Поки готується вакцина, краще підтримувати імунітет самому. Таблетки, які пропонують лікарі, корисні, але вони будуть слабко діяти на організм, якщо людина веде нездоровий спосіб життя.

 Зміцнення імунітету за допомогою правильного харчування

Їжа дуже впливає на нас. Природно, якщо харчуватися шкідливою їжею, імунітет буде слабшати. Корисна їжа не тільки покращує імунну систему, а й покращує травлення, життєвий тонус і енергетику людини.

Для зміцнення імунітету корисно буде пити ромашковий чай. Він знижує запалення і руйнування клітин людини при боротьбі з хворобами. Ромашковий чай навіть корисніше вітаміну С.

З овочів найбільш гарні червоні помідори через великий вміст вітаміну лікопіну. Клітини крові лейкоцити борються з хворобами і гинуть. Лікопін ж зміцнює ці клітини, тим самим зміцнюючи імунну систему. Цей вітамін міститься і в інших овочах і фруктах, але найбільшу кількість лікопіну є саме в помідорах. В добавок він ще й знижує ризик утворення раку сечової і статевої систем. При термічній обробці кількість лікопіну підвищується, тому томати дуже корисні для імунітету.

Читайте також:

Також для підтримки імунітету добре вживати бета-глюкан. Це вітаміни, які добре діють проти інфекційних та бактеріальних захворювань, тому що вони теж допомагають лейкоцитам. Бета-глюкан допомагає їм швидше прибути до місця запалення. Велика кількість бета-глюканів знаходиться в зернових продуктах, таких як ячмінь і овес.

Для хорошого імунітету, потрібен вітамін D. Цей вітамін захищає від інфекцій і раку. Вітамін D організм виробляє, коли знаходиться на сонячних променях. Якщо ви живете в країні, де мало сонячних днів, то треба вживати в їжу продукти, які містять цей вітамін: лосось, риб’ячий жир, печериці, курячі яйця, молочні продукти і в інші.

 Зміцнення імунітету за допомогою правильного способу життя

Крім гарного харчування, треба дотримуватися і правильного способу життя. На зміцнення імунітету гарно впливає хороший, якісний сон. Також треба підтримувати сприятливе навколишнє середовище і робити профілактику:

  • 1.Зберігати гігієну.
  • 2.Більше рухатися.
  • 3.Частіше бувати на свіжому повітрі.
  • 4.Більше вживати чистої води.

Хороший імунітет завжди допомагає людині. Він буде розвиватися і захищати ваш організм, якщо ви будете жити відповідно зі здоровим способом життя. За це він скаже вам спасибі. Тому, щоб не хворіти і бути більш щасливим у житті, краще зміцнювати свій імунітет і бути здоровим!

Головне правило здорового і довгого життя – вчасно відвідуйте лікарів. Маєте проблему – не затягуйте. Так, вчасний візит до уролога в Житомирі допоможе якнайскоріше вилікуватись і насолоджуватись повноцінним життям.

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *